KRAKÓW UL. CYSTERSÓW 9
Administracja budynku

Kontakt telefoniczny
12-295-05-51


e-mail
kontakt@biurowiec-archetura.pl

informacje na temat wystaw
znajdują się na podstronie
wystawy
 

Landotech Mobile

Indeks firm » Landotech Mobile

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań mobilnych - telefonów komórkowych, tabletów oraz urządzeń telekomunikacyjnych do zastosowań biznesowych. Posiadamy 10 letnie doświadczenie, które realnie przekłada się na wiedzę i umiejętności biznesowe. Współpracujemy z wiodącymi na rynku markami, między innymi: Samsung, LG, Motorola, Nokia, Microsoft, Blackberry, Huawei , Sony, ZTE, Lenevo. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najnowsze i innowacyjne produktów. Gama oferowanych przez nas produktów zmienia się ni eustannie a ofertę aktualizujemy codziennie.

 

Ponadto zajmujemy się dystrybucją akcesoriów dla urządzeń mobilnych. Posiadamy w ofercie urządzenia pracujące w bezprzewodowych technologiach Bluetooth, NFC-T Direct oraz produkty, które pozwalają na personalizację swojego telefonu. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem rozwiązań dla branży urządzeń mobilnych oraz elektroniki użytkowej, logistyki oraz doradztwa na rynku polskim. Dla naszych partnerów B2B posiadamy korzystną oraz niezwykle bogatą ofertę. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na dedykowane programy kanałowe oraz atrakcyjne produkty finansowe. Współpraca z nami przekłada się na na rozwój zarówno biznesu jak i jego partnerów!

 

W naszych działaniach wykorzystujemy jedynie sprawdzone modele dystrybucji. Pośredniczymy między producentem a hurtownikiem, któ rego rolą jest dostarczenie produktów i usług na etapie końcowym. Wykorzystując najlepsze rozwiązania logistyczne zapewniamy bardzo szybkie dostawy towaru. Posiadamy partnerów zarówno w Polsce jak i za granicą, koncentrujemy się jednak na rynku lokalnym. Dbałość o klienta, rozbudowana oferta, doskonała logistyka to wszystko przekłada się na nasz sukcesywny rozwój i przybliża nas do upragnionego celu zostanie jednym z przyszłych liderów rynku elektroniki użytkowej.

 

QuickFeatures
lokalizacja w biurowcu: III piętro
strona www firmy: https://www.landotechmobile.pl/
adres głównej siedziby: ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com