KRAKÓW UL. CYSTERSÓW 9
Administracja budynku

Kontakt telefoniczny
12-295-05-51


e-mail
kontakt@biurowiec-archetura.pl

informacje na temat wystaw
znajdują się na podstronie
wystawy
 

AGORA S.A.

Indeks firm » AGORA S.A.

Agora S.A. to polska grupa medialno rozrywkowa powstała w 1989 r.; od 1999 r. jest notowana na giełdzie w Warszawie. Jej największymi przedsięwzięciami są: Helios S.A. operator największej sieci kin w kraju pod względem liczby obiektów i właściciel firmy produkcji i dystrybucji filmowej NEXT FILM, „Gazeta Wyborcza” najpopularniejsza opiniotwórcza gazeta w Polsce i lider cyfrowej transformacji polskiej prasy, a także AMS lider polskiego rynku reklamy zewnętrznej. Grupa Agora jest właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych: Radia Złote Przeboje, Radia Pogoda i Rock Radia, internetowego radia Tuba.FM, a także większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego Radia TOK FM. Serwisy internetowe Agory należą do wiodących pod względem popularności w swoich kategoriach. Wśród kilkudziesięciu marek internetowych spółki znajdują się m.in.: Gazeta.pl, Sport.pl i Tokfm.pl, dostępne online i poprzez aplikacje mobilne. Spółka jest również wydawcą czasopism oraz zajmuje się wydawaniem i dystrybucją książek, wydawnictw muzycznych oraz filmowych. Od 2018 r., poprzez spółki zależne, Grupa Agora działa także na rynku gastronomicznym.

 

W biurowcu znajduje się krakowska redakcja „Gazety Wyborczej", serwisu krakow.wyborcza.pl, a także lokalne biuro ogłoszeń i dział reklamy.

 

 

„Gazeta Wyborcza” jest od lat największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce. To codzienny wybór czytelników, którzy szukają informacji, opinii, analiz i komentarzy, chcą poszerzać swoją wiedzę i wiadomości o świecie, a także poszukują atrakcyjnej rozrywki i praktycznych porad. Powstała w 1989 roku jako platforma pierwszych demokratycznych wyborów do parlamentu. Treści dziennika dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej w serwisach internetowych Wyborcza.pl, w aplikacji mobilnej oraz w wersji na czytniki. „Gazeta Wyborcza” jest również liderem procesu transformacji cyfrowej prasy w Polsce. Jako pierwsza wprowadziła system limitowanego dostępu do swoich treści ( paywall ) i ofertę prenumeraty cyfrowej. Obecnie dziennik ma już ponad 190 tys. prenumeratorów cyfrowych, a ich liczba wciąż rośnie (stan na maj 2019).

QuickFeatures
lokalizacja w biurowcu: III piętro
strona www firmy: http://krakow.wyborcza.pl
adres głównej siedziby: Czerska 8/10 00-732 Warszawa
branża: medialna
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com